Krajalnice sklepowe uzywane

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: wysoka cechę i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez rodzimego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest stosunkowo prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do krojenia przede każdym nowego rodzaju wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem prawdopodobnie istnieć wykorzystywany zarówno do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również grube plastry mięsa, np. na grilla.

biostenix sensi oil

Krajalnica jest nagła i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i stworzone z naprawdę trwałych, dostępnych w praniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek punkt tego dania, który stanowi jakąś relacja z żywnością, jest skonstruowany z tematów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz stanowił tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią produkty do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić narzędzie do tego, by znów służyło "jak nowe".